Oferta firmy

Nasze usługi :

Malowanie natryskowe

Metoda natryskowa (inaczej zwana hydrodynamiczna) zapewnia równomierne położenie warstwy farby, lakieru bez zacieków skraca czas potrzebny na przeprowadzenie malowania, lub renowacji powierzchni.

Nasza oferta skierowana jest do firm, deweloperów, jak również klientów indywidualnych. Pomagamy w doborze materiałów do wykończenia wnętrz jak i do zabezpieczenia innych powierzchni różnego rodzaju. Posiadamy sparwdzony i wysokiej jakości sprzęt do nakładania farby oraz powłok hydroizolacyjnych.

Malowanie hydrodynamiczne to malowanie ciśnieniowe bez użycia powietrza, dzięki temu podczas malowania możemy zaoszczędzić na materiale oraz czasie. Posiadamy wysokiej klasy agregaty malarskie oraz bogate doświadczenie w malowaniu. Malowanie natryskowe jest również bardzo efektywne. Przy użyciu jednego agregatu możemy pomalować, w zależności od powierzchni oraz trudności zlecenia od 500 do nawet 1000 m2 dziennie. 

 

Prace wysokościowe / dostęp linowy

Do prac z dostępu linowego potrzebne jest odpownie doświadczenie, certyfikaty i sprzęt. Z biegem czasu uzyskaliśmy wszystkie potrzebne wymagania aby wykonywać usługi na wysokości na najwyższym poziomie. Posiadamy certyfikat IRATA do wykonywania prac na wysokości, dzięki czemu mają Państwo pewność, że powierzone zlecenie jest wykonywane zgodnie z zasadami pracy na wysokości.

Wykonujemy :

1

Dachy

blachodachówka, blacha cynkowana, blacha aluminiowa, dachówki ceramiczne

2

Pomieszczenia mieszkalne, domy

mieszkania prywatne oraz pod stan developerski

3

Malowanie ogniochronne

Malowanie konstrukcji stalowych farbami ogniochronnymi.

4

Garaże, Hale, Magazyny

5

Mycie/czyszczenie okien elewacji

6

Mycie/czyszczenie silosów

7

Montaż Demontaż logo itp

8

Zabezpieczenia przed ptakami


Dlaczego warto wybrać malowanie natryskowe?

Nowoczesna metoda malowania

Malowanie natryskowe to metoda o wiele szybsza jak również wydajniejsza niż tradycyjne malowanie.  Zlecenia realizujemy szybko i sprawnie.

Skontaktuj się z nami